Farmářské vruty s podložkou 4,8x20 RAL8017, balení 250ks (HPM TEC)
Kód: 7748020.8017Detailní popis produktu
Pro připojení plechů s utěsněním. Určeno pro spoje, kde je vyžadována těsnost spoje proti vnikání vody.
Farmářské vruty jsou určeny pro připojování plechů k nosné dřevěné konstrukci a k vzájemnému spojení dvou plechů. Spoj je díky podložce s trvale elastickým EPDM těsněním dokonale utěsněn proti pronikání vody. Vruty jsou vybaveny vrtací špičkou s vrtacím výkonem 2 x 1,25 mm.
Farmářské vruty jsou vyrobeny z uhlíkové oceli a opatřeny povrchovou úpravou tvořenou galvanickým zinkem. Jsou dodávány také s lakovaným povrchem. Lakování je odolné vůči povětrnostním vlivům, běžnému mechanickému poškození a jeho odolnost proti UV záření zaručuje stálost barevného odstínu.
| Drážka | klíč č. 8 |
|---|---|
| Typ hlavy | šestihranná hlava |
| Průměr hlavy v mm | 10,0 |
| Špička šroubu | vrtáková špička |
| Vnitřní průměr v závitu v mm | 3,3 |
| Max. utahovací moment v Nm | 6,64 |
| Použití v provozní třídě | 1,2,3 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Farmářské vruty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| délka: | 20 mm |
| průměr: | 4.8 mm |
| povrchová úprava: | pozinkované |
| způsob balení: | papírová krabice |
| barevný odstín hlavy: | RAL8017 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
