Klempířský vrut s podložkou 4,5x45 nerez A2, balení 200ks (HPM TEC)
Kód: 7545045.0000Detailní popis produktu
Pro připojení plechů s utěsněním. Určeno pro spoje, kde je vyžadována těsnost spoje proti vnikání vody.
Klempířské vruty jsou určeny pro připojování plechů k nosné dřevěné konstrukci v exteriéru. Spoj je díky podložce s trvale elastickým EPDM těsněním dokonale utěsněn proti pronikání vody. Vruty jsou vybaveny jehlovou špičkou, která zaručuje rychlé propíchnutí tenkých plechů.
Klempířské vruty jsou vyrobeny z nerezové oceli A2, která odolává působení povětrnostních vlivů.
| Drážka | Tx20 |
|---|---|
| Typ hlavy | zápustná hlava s těsnící podložkou |
| Průměr hlavy v mm | 8,0 |
| Průměr dříku v mm | 4,0 |
| Vnitřní průměr v závitu v mm | 3,2 |
| Průměr předvrtání v mm | 3,2 |
| Max. utahovací moment v Nm | 3,0 |
| Použití v provozní třídě | 1,2,3 |
| Použití do (materiál) | stavební řezivo,KVH hranoly,neagresivní dřeviny |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klempířské vruty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.926 kg |
| délka: | 45mm |
| průměr: | 4.5 mm |
| povrchová úprava: | bez úpravy |
| způsob balení: | papírová krabice |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
