Stavební a speciální hřebíky, Strana 49
-
Stavební hřebíky
-
ANKER Konvexní hřebíky
-
Hřebíky do krytiny - Lepenkové
-
Hřebíky do krytiny - Lepenkové s velkou hlavou
-
Cu Měděné hřebíky
-
Zámečnické hřebíky
-
Čalounické hřebíky
-
Hřebíky do rohovníků
-
Nastřelovací hřebíky
-
Kroucené hřebíky
-
Konvexní hřebíky
-
Kolářské hřebíky
-
Hřebíky do krytiny - Lepenkové kroužkové konvexní
-
Al Hliníkové hřebíky
-
Nerezové hřebíky
-
Šroubové hřebíky
-
Parapetní hřebíky
-
Hákové hřebíky
-
Hřebíky bez hlav - trny
Řazení produktů
668 položek celkem
Výpis produktů
Novinka
356 Kč bez DPH
430,76 Kč
Měrná cena:
86,15 Kč / 1 kg
Čalounický hřebík s čočkovitou hlavou - 5kg (20750 ks v balení)
Novinka
356 Kč bez DPH
430,76 Kč
Měrná cena:
86,15 Kč / 1 kg
Čalounický hřebík s čočkovitou hlavou - 5kg (18500 ks v balení)
Novinka
356 Kč bez DPH
430,76 Kč
Měrná cena:
86,15 Kč / 1 kg
Čalounický hřebík s čočkovitou hlavou - 5kg (16500 ks v balení)
